Siyah Maske Türkiye Bilgi ve Sipariş Ürün Görseli

Dr Masuku Siyah nokta cilt maskesi 34TL

Dr Masuku Siyah nokta maskesi 34TL

Dr Masuku cilt maskesi resmi satış sitesidir.  Dr masuku siyah nokta maskesi ürünü sizler için özel olarak üretilmiştir.  Sitemizde satışı yapılan ürünlerimiz sizlere faturası ile birlikte gelmektedir. Ürünlerimiz % 100 orjinaldir. Bu konuda aklınız da en ufak soru işareti olmasın.

Dr masuku ürünü siyah noktalar için cilt maskesi olarak üretilmiştir.  Eğer hala bu ürünü alıp kullanmadıysanız hemen zaman kaybetmeden kullanmaya nedersiniz? Dr masuku doğal içerikli bir maskedir.  Ürünün kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır.  Bayanların en çok tercih ettiği dr masuku erkeklerinde  göz bebeği olmuştur.  Ürün kullanımı çok basit  cildinize parmaklarınız yardımıyla güzelce yediriyorsunuz. 20 ile  25 dakika arasında beklemeniz yeterli olacaktır.  ürün hakkında yasa gereği şuna iyi gelir bunu yok eder şeklinde kesin ibareler kullanamıyoruz.  Ürünün faydasını aldığınız da göreceksiniz.

dr masuku

dr masuku

Son zamanlarda internet üzerinden yapılan satışlarda  sahtecilik oldukça fazla bizlerde görüyoruz.  Firmamız bu konuda çok hassastır.  Bunun için sizlere  bir kaç kolaylık sağlıyoruz.

Ürünün siparişini verirken  sitemizde  iki farklı ödeme yolu var.  İster ürünü siteden kredi kartınız ile online ödeme yaparak ücretsiz kargo olarak alabilirsiniz veya siteden kapıdan ödeme seçeneğini kullanarak ürüne sahip olabilirsiniz.  Kapıda ödeme nedir? Kapıda ödeme  internet satışlarında kullanılan  ödeme tipidir.  Bu ödeme seçeneği de  ikiye ayrılır.  Ürün siparişini verdiniz.  Ürün ödemesini ürünü alırken yapacaksınız. Ürün size gelecek  kontrol edeceksiniz daha sonradan ödeme yapacaksınız.  Burada kapıda nakit veya kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabiliyorsunuz.  Sizlere bu şekilde güven vererek istediğiniz ürünü bakıp alabilirsiniz.

Ürün alırken kargoda bazen  hasar görebilir bunun için de  hemen tutanak tutturup ürün değişimi yaptırabilirsiniz o ürün sigortalı olarak kargoda taşınır.

Ürünlerimiz kargoya verilirken   gizlilik derecesi göz önünde bulundurularak  verilir. Sizin istediğiniz ürün hakkında kesinlikle 2. şahışların bilgisi olmaz. Ürün içeriğinde medikal ürün  yazar.  Sizden başkasına teslim edilemez.  Sitemizde 3 kutu ve üzeri alışverişler de ücretsiz kargo ve hediye seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.  Ürünlerimiz dediğimiz gibi %100 orjinal ve faturalıdır. Faturayı da kargonun cep bölgesinde bulabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )